Adım adım inovasyon – Kurumlar ve Girişimciler İçin Pratik İnovasyon Rehberi – BORA ÖZKENT – inovasyon kitapları

0
287

Merhaba, inovasyonla ilgili Türkiye’nin en kapsamlı sitesi olmak yolunda hızlı bir şekilde ilerliyoruz. İnovasyon kitapları serimize Elma Yayın Evinden çıkan adım adım inovasyon kitabı ile devam ediyoruz. Bora Özkent bu kitabında adım adım inovasyonun nasıl yapıldığını anlatıyor. İnovasyon, müşteri deneyimi yönetimi, yaratıcılık, girişimcilik, alışkanlık tasarımı konularında seminerler veren yazar özellikle eğlenceli, enerjik ve ilgi çeken konuşmaları ile tanınıyor. Yazarın  Adım Adım İnovasyon, Emsalsiz Müşteri Deneyimleri Yaratmak, Müşteri Deneyimi 2.0 ve Liderliğe Giden Yol adlı 4 kitabı bulunmaktadır.

bora özkent adım adım inovasyon
bora özkent adım adım inovasyon

Son on yılda birçok kurumsal şirkete, girişimciye yeni ürünler geliştirmeleri ve inovasyonu destekleyen bir kültür oluşturmalarında yardımcı olan Bora Özkent, bu alandaki birikimini akademik bakış açısıyla birleştiren kapsamlı bir inovasyon rehberiyle karşımızda: Adım Adım İnovasyon

inovasyon kitapları adım adım inovasyon
inovasyon kitapları adım adım inovasyon

Adım Adım İnovasyon’un benzer kitaplardan farkı, inovasyon yolculuğuna çıkanlara adım adım takip edebilecekleri, kolay anlaşılır ve kendini ispatlamış araçlarla beslenen bir yol haritası sunması. Hedefinize doğru ilerlerken size eşlik etmesi için tasarlanmış, inovasyonu mümkün ve erişilebilir kılan bu çalışmayla ham fikrinizi bir ürüne, bir inovasyona dönüştürmek için neler yapmanız gerektiğini, inovasyon sürecinin gerçek işleyişini öğrenecek ve akıllarda gizemini koruyan sorulara yanıtlar bulacaksınız.
İnovasyona neden ihtiyaç duyulur?

  • İnovasyona neden ihtiyaç duyulur?
  • Ürününüz olası müşterilerinizin hangi ağrılarına ilaç olacak?
  • Hedef kitleye nasıl danışmalı, saha araştırması nasıl yapılır?
  • “İnovasyon fabrikası şirketler” neyi iyi yapıyor?
  • İnovasyonu destekleyen platformlar var mıdır?
  • Küçük girişimcileri farklı kılan nedir?
  • Yaratıcılığınızı nasıl artırabilirsiniz?

Kitabı bulabileceğiniz online alış veriş siteleri aşağıda listelenmiştir.

 

HENÜZ YORUM YOK