Sahi, İnovasyon Neden Bu Kadar Uzak – İnovasyon Kitapları – Hakan Gürsu

0
229
sahi inovasyon neden bu kadar uzak kitap tanıtımı
sahi inovasyon neden bu kadar uzak kitap tanıtımı

İnovasyon ile ilgili yeni bir kitap tanıtımıyla sizinle birlikteyiz. Hakan Gürsunun yazarlığını yaptığı kitap ile ilgili tanıtım bültenini aşağıda bulabilirsiniz.

“Sahi, İnovasyon Neden Bu Kadar Uzak” Teknoloji geliştirmenin alt yapısına, sabrına ve insan kaynağına vakıf olmadan, bedel ödemeden hep talep etmeyi seviyoruz. Yaratıcı fikrin, insan zekâsının bir türevi olduğunu görmezlikten gelmenin bedelini toplum olarak her geçen gün giderek daha ağır bir şekilde ödediğimizin farkında bile değiliz. İnovasyonun temel yapı taşı olan nitelikli insan gücünü yetiştirmek için, önce “kendi insanımıza ve kültürümüze ” değer verme bilincinin gelişmesine açıkça ayak diretmekteyiz.

sahi inovasyon neden bu kadar uzak kitap tanıtımı
kitap tanıtımı

İnovasyonYenilişim” kavramını, ARGE ve Tasarım çizgisinde yeniden yorumlayan ve ülkemiz gerçekleri ile buluşturan bir ilk çalışma bu kitap, gerçekler ile yüzleşerek, gerekli sabrı ve inancı ortaya koyabildiğimiz ve insanımıza güvenebildiğimiz takdirde çözümün aslında zor olmadığını göstermekte.

Yazar Dr. , ODTÜ’de geçen 30 yılı aşkın hocalık deneyimi ve kurucusu olduğu designnobis Tasarım / İnovasyon şirketi ile birlikte 7 yılda toplam 91 Uluslararası tasarım ödülü kazanarak büyük bir uluslararası başarıya imza attı. Yetiştirdiği binlerce öğrencinin yanında sıra dışı bir çizer, düşünür, tasarımcı ve fikir insanı olarak eserleri ile dünyanın dikkatini çekti. İnovasyon, tasarım, arge ve yaratıcı düşünce konularında 200’ün üzerinde konferans verdi.

 

Kitabı satın alabileceğiniz online kitap satışı siteleri aşağıda listelenmiştir.

HENÜZ YORUM YOK